Na kontaktoni

Shanghai Feiyu Packaging Machinery Co, Ltd

Tel: +86 21 5974 6689

Fax: +86 21 5974 7298

Mob: +86 17302155292

E-mail: Info@remexpacking.com

Shto: No.149, Hezhong Road, Baihe Town, Qingpu District, Shanghai, Kinë 

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne