profil

Shanghai Feiyu makineri paketimin Co, Ltd, themeluar në vitin 2008, ka qenë e përkushtuar për të numëruar dhe paketim makineri prodhim. Përmes viteve të përpjekje për hulumtim teknik dhe promovim të cilësisë, Feiyu- Pack ka bërë një prodhues makineri paketimit dhe distributorë në Azi.

Feiyu packing machine China

Sot, makineri tonë paketim ka qenë e eksportuar në Evropë, Amerikë, Amerikën Latine dhe Azinë Jugore, Lindjen e Mesme dhe Afrikë. Ne kemi bërë një ODM dhe OEM prodhuesit e markave të famshme. Produktet tona kryesore aplikime përfshijnë:

- Fastener (vidhos, arrë, rondele, gozhdë, hardwares vogla etj) numërimit dhe

paketim

- Mobilje pjesë këmbimi numërimit dhe paketim

- pajisje tub plastike (tub, etj përbashkët) numërimit dhe paketim

- Auto Parts numërimit dhe paketim

- Makina dhe aparate për pjesë këmbimi numërimit dhe paketim

- Rrobat pjesët (butonin, Slider, etj) e numërimit dhe paketim

- Leechdom (tabletë, kapsulë etj) numërimi dhe paketim

- Food (karamele, galetë etj) numërimit dhe paketim

- Të tjera numërimit materiale të ngurta dhe packing.It mund të dal të njëjtin material

ose përzierje materialet në pako me sasi.

Një pjesë e produkteve Feiyu-Pack kanë marrë certifikatë CE.


Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne