• furniture accessories mixed packing machine
  • Screw counting packing machine
  • hardware weighing and packing machine for bulk items

Produkte Featured

Produktet e aplikueshme përfshirë vidë, arrë, rondele, pranverë, rrufe në qiell, gozhdë, kunj druri, pajisje tub etj industri në fuqi, duke përfshirë mobilje, fasteners, lodër, elektrike, shkrimi, tub, automjeti etj funksioni kryesor i makinës paketimit, duke përfshirë peshon dhe numërimit për qese, kuti, kuti kartoni.

Shanghai Feiyu makineri paketimin Co, Ltd, themeluar në vitin 2008, ka qenë e përkushtuar për të numëruar dhe paketim makineri prodhim. Përmes viteve të përpjekje për hulumtim teknik dhe promovim të cilësisë, Feiyu- Pack ka bërë një prodhues makineri paketimit dhe distributorë në Asia.Today, makineri tonë paketim ka qenë e eksportuar në Evropë, Amerikë, Amerikën Latine dhe Azinë Jugore, Lindjen e Mesme dhe Africa.We janë bërë një ODM dhe OEM prodhuesit e markave të famshme ...

Lexo më shumë

Klientët tanë me vlerë

kanun
TSLQ
GEM-YEAR shul
SHANKOU
TECHNOLOGIES KLIMATIKE
Sanyo
FAW
MEDIA
TOPSTRONG
Köhle
ROBAM
MARKOR orendi
DAIKIN
ZBOM
双叶家居
IKEA
OLO
Haier
JOMOO
HOLIKE
Sophia
HIKVISION
STANLEY
GOODBABY

certifikatë